HAKKIMIZDA

Günümüzün üretim zorlukları her zamankinden daha zor. Uygulamanız ne olursa olsun, CYBER TECHNIK ihtiyaçlarınızı karşılamak için otomasyon ve taşıma sistem çözümleri sunar. Bir Limited Şirket olan CYBER TECHNIK, yüksek performanslı otomasyon, iş parçası tutma ve uzaktan taşıma çözümlerinin tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Şirket, otomotiv, yaşam bilimleri, tüketim malları, paketleme, havacılık ve nükleer sektörler dahil olmak üzere çeşitli pazarlardaki müşterilere hizmet vermektedir.

5 yılı aşkın bir süre önce kurulan CYBER TECHNIK, dünya çapındaki üreticiler için üretkenliği ve çalışma süresini artıran hassas hareket, yerleştirme ve kontrol çözümleri tasarlamak için kapsamlı bir ürün portföyü sunar. CYBER TECHNIK ürün ailesi, CYBER TECHNIK Manuel ve Güç Kelepçeleri, Son Efektörler, Robohand Tutucular ve Manipülatörler ve Transfer Portları gibi endüstri lideri ürün gamlarından oluşmaktadır.

CYBER TECHNIK’in merkezi Bursa, Türkiye’dir ve yaklaşık 10 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, dört ana faaliyet segmenti aracılığıyla yenilikçi ekipman ve bileşenler, özel sistemler ve destek hizmetleri sunmaktadır.”